
Bild på vardagsrum där dotter gör yoga
Röster:

Äldre bild på vardgsrum omklädd fåtölj tapetserat sedan dess.
Röster:

Har klätt om fåtölj, tyg från Engelska tapetmagasinet. Och även klätt om lilla soffan. Även tyg från Engelska tapetmagasinet.
Röster:

Har klätt om fåtölj, tyg från Engelska tapetmagasinet. Och även klätt om lilla soffan. Även tyg från Engelska tapetmagasinet.
Röster:

Bild från nyår vårt vardagsrum. Bild på mitt vardagsrum, dotter gör yoga. På ena bilden. Jag säger inte att vi har Sveriges mysigaste hem, men när jag har läst om det så känner jag: Åh ge medel och pris till de som behöver! Det måste inte vara det mysigaste, men det som har stor potential. Vi har ett 99 kvadratmeter stort hem. Och det är mysigt, men blandat med gamla och nya möbler. Soffa som ni ser har jag klätt om från en gammal (låtit klä om) Även fåtöljen låtit klä om från gammalt medaljongstyg. Så jobbar jag. Men haft det så i vardagsrummet länge nu. Vår vanliga soffa är 12-13 år gammal, skulle vara roligt och välbehövligt med något nytt, kreativt. Men jag studerar just nu mitt i livet, ställer om, omutbildar mig och har inte mycket medel/pengar över till inredning, tyvärr. Drömmen är att få en designer eller en ljusdesigner som kommer hem och ger lite tips. Jag har som sagt gammalt blandat med nytt. Köket är renoverat för 7-8 år sedan. Försöker ladda upp flera bilder men lyckas just nu bara ladda upp en.
Röster:

Bilder på mitt hem, främst vardagsrum. Omklädd fåtölj och omklädda möbler. Har även tapetserat om vardagsrummet.
Röster: